Organizator:

Daniel Bossy - Kreator Marketingu Internetowego

Podziel się

Od 19 roku życia prowadzi własną działalność gospodarczą, wprowadzając każdego roku co najmniej dwa nowe projekty na rynek. Przechodząc przez różne etapy rozwoju, zarówno własnego i własnych biznesów, dziś wie, że zdobyte doświadczenie pozwoliło na zdobycie aktualnej pozycji wśród specjalistów marketingu internetowego. Poznajcie naszego prelegenta.

Daniel Bossy od wielu lat prowadzi kampanie dla Firm w całej Polsce i nie tylko. Wdraża systemy email marketingu, platformy VOD, sklepy internetowe, oraz prowadzi kompleksowy marketing wielu znanych osób, autorów książek, mówców.

Kim (czym) nie jest? Nie jest i nie prowadzi agencji reklamowej, której celem jest tylko i wyłącznie stworzenie reklam i ich ewentualna optymalizacja. Jego celem jest wygenerowanie sprzedaży dla Klienta, zysku w postaci nowych Klientów, oraz powiększenia bazy mailingowej.

Tematyką wykładu Daniela Bossego jest "Chatbot- sztuczna inteligencja w Twoim salonie. Zbuduj swojego bota i ciesz się profesjonalną obsługą klienta 24/7".
Podczas jego prezentacji na Beauty Marketing Conference dowiesz się jak zwiększać zasięgi docierając do nowych klientów i jak ich angażować za pomocą chatbotow. Poznasz także strategie pozyskiwania kontaktów i generowania sprzedaży w 24 godziny.