Organizator:

Grzegorz Borowiecki

Podziel się

Nadsztygar marketingu. Od 2017 prowadzi górniczą agencję kreatywną WUNDERTEAM, która fedruje insighty, żeby tworzyć fest gryfne kampanie reklamowe. Firmę tworzy w oparciu o górniczy etos, bo jak twierdzi na grubie (kopalni) człowiek uczył się porządku i dokładności. Przedstawiamy Grzegorza Borowieckiego.

Krajobraz narzędzi wspierających działania marketingowe to dzisiaj tysiące różnych aplikacji.
Jak poruszać się po tej dziwnej krainie? Jakie narzędzia pozwolą Ci szybko tworzyć estetyczne grafiki, zaplanować posty na cały tydzień i co najważniejsze są bezpłatne? Jakie narzędzia realnie wesprą Cię w umiejętnej optymalizacji czasu poświęconego na działania marketingowe? Podczas prezentacji poznasz narzędzia nowoczesnego przedstawiciela branży beauty, zaczynając od podstawowych na zaawansowanych kończąc.

Grzegorz Borowiecki, podczas swojego wykładu pt.: "Jak zostać mistrzem marketingu? Przegląd bezpłatnych narzędzi, które pozwolą Ci sprawnie poruszać się w sieci i zaoszczędzić cenny czas" udowodni Ci, że nie trzeba być social media ninja, by swobodnie poruszać się w internecie i pokazać swój biznes z jak najlepszej strony. Co więcej, nie musisz płacić za profesjonalne narzędzia i nie musisz poświęcać dużo czasu na planowanie postów.