Organizator:

HAIR M SHOW

Podziel się

„Kwiecień jest styczniem fryzjerstwa” - nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie ten miesiąc jest jednym z najważniejszych we fryzjerskim kalendarzu. Już 6 kwietnia zaczyna się bowiem nowy rok fryzjerski – właśnie podczas Targów Look & Beauty VISION w Poznaniu! To tutaj tworzą się trendy…

Zawód fryzjera to zawód artysty. Fryzjer słucha, obserwuje otaczającą rzeczywistość i stąd czerpie energię do własnych działań. Mistrzowskie seminarium Look & Learn Macieja Maniewskiego oraz grupy Hair Masters Club, na które chcemy Was zaprosić to analiza współczesnych kierunków w modzie fryzjerskiej – innowacyjne metody stosowane w zakresie strzyżenia, koloryzacji oraz stylizacji włosów. Seminarium Look&Learn będzie niepowtarzalną okazją do skorzystania z wiedzy i doświadczenia zespołu czołowych stylistów w Polsce. Odkrywczy, nowoczesny i elektryzujący – taki będzie kwietniowy Look&Learn Macieja Maniewskiego w Poznaniu!

 

Składową mistrzowskiego Look&Learn jest efektowny pokaz AKADEMII MANIEWSKI kolekcji "Time Lapse", czyli cztery odsłony zmian kobiety. Uczestnicy będą mieli okazję poznać najnowsze techniki cięć, które w połączeniu z kreatywnością dadzą nieograniczony wachlarz możliwości przy codziennej pracy w salonie. Gwarantujemy - będzie inspirująco, bo tak zadziała magia AKADEMII MANIEWSKI!

Mistrzowskie pokazy fryzjerskie Look & Learn MACIEJA MANIEWSKIEGO, AKADEMII MANIEWSKI to tylko część atrakcji największej imprezy fryzjerskiej w Polsce, którą zaplanowano na kwietniowy weekend.

FARMAGAN to nie tylko marka kosmetyczna. Jest to także stale powiększająca się fryzjerska rodzina. Inspiracją do kolejnej kolekcji Hair Masters Club dla marki FARMAGAN, którą będziecie mogli zobaczyć w Poznaniu jest więź, współpraca, przyjaźń. Hair Masters Club w składzie Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński, Mariusz Stawski oraz Sebastian Curyło wraz z ekspertami marki FARMAGAN zaprezentują na ogólnodostępnej scenie głównej premierową kolekcję - "FARMAGAN Familia".

 

„FARMAGAN Familia” będzie wielkim widowiskiem łączącym elementy fryzjerskiego show z niekończąca się podróżą, pobudzającą kreatywność do wzniesienia jej na jeszcze bardziej odważne wyżyny.

„Umiłowanie do fryzjerstwa nierozerwalnie łączy się z niezliczoną liczbą spotkań, szkoleń bliskimi relacjami z fryzjerami, godzinami spotkań pełnych inspiracji. Podczas tworzenia kolekcji „FARMAGAN Familia” spotkaliśmy się, aby porozmawiać na temat tej unikalnej formy, tymczasem każde prezentowane przez nas efekty prac stały się przyczynkiem do opowieści o przyjaźni, rodzinie, miłości...” – mówi Maciej Maniewski – założyciel grupy Hair M Club.

Z okazji 10-lecia Akademii Maniewski przygotowaliśmy ofertę specjalną  - do końca marca kupując bilet na mistrzowskie, zamknięte seminarium Look&Learn Macieja Maniewskiego za 249 zł, kolejny bilet możesz kupić w wyjątkowej cenie 99zł!. Po dokonaniu zakupu biletu otrzymasz na podany adres email kod uprawniający do zakupu kolejnego biletu w cenie 99 zł.

Bilety dostępne są na www.hairmshow.pl

Do zobaczenia w Poznaniu!