Organizator:

Karolina Orzechowska

Podziel się

Fotograf freelancer, zajmuje się głównie fotografią szeroko pojętej mody, którą stara się odkształcać. Jej publikacje ukazały się w magazynach mody, w magazynach lifestylowych. Poznajcie Karolinę Orzechowską - naszą kolejną prelegentkę.

Karolina Orzechowska ma na swoim koncie również szkolenia z fotografii artystycznej dla teamu „Made to Create” Schwarzkopf Professional. We wrześniu 2020 wystawiała sesje Fish and chips w galerii sztuki 84b w Gdańsku.

Temat wykładu, który poprowadzi nasza kolejna ekspertka, nosi tytuł: "Jakie zdjęcia wrzucać na social media pracując w branży beauty?"

Podczas konferencji Karolina odpowie na pytania: Jakie więc zdjęcia publikować w social mediach by budziły zainteresowanie Twoimi usługami? Jakie elementy są konieczne do wykonania dobrego zdjęcia, którym będziesz mogła/mógł pochwalić się w sieci? Jak ustawiać światło, jaki wybrać sprzęt i z jakich narzędzi korzystać by zdjęcie samo zapraszało do Twojego salonu? Dlaczego ważne jest aby na zdjęciach pokazać także SIEBIE? O tym wszystkim opowiem Ci podczas swojego wykładu już 7 marca podczas pierwszej edycji bezpłatnej konferencji internetowej Beauty Marketing Conference. Zdradzi Ci także kilka trików ze swoich sesji, które sprawią, że zdjęcia będą wyglądać jak z profesjonalnego studia fotografii.