Organizator:

KREATOR - Konkurs Sztuki Fryzjerskiej

Podziel się

7 maja, podczas targów fryzjerskich LOOK odbędzie się KREATOR, konkurs dla osób, które nie boją się odważnych koloryzacji i niestandardowych cięć. Zwycięzca otrzyma Nagrodę Prezesa MTP - 5000 zł.

Odważne koloryzacje, niestandardowe cięcia, cztery konkurencje i nagroda główna - już pierwszego dnia targów odbędzie się dobrze znany wszystkim Konkurs Sztuki Fryzjerskiej - KREATOR.
Udział w konkursie może okazać się początkiem ciekawej kariery w świecie fryzjerskim. 

Konkurencje:

1. ART & HAIR
Temat: ŻYWIOŁY 

Konkurencja artystyczna, pozwalająca na tworzenie fryzur z wielkim rozmachem, odważną koloryzacją, często przerysowanych i teatralnych. Z możliwością użycia dopinek czy stelaży i innych dodatkowych elementów. 

Opis konkurencji: ART & HAIR>>

 

2. NEW LOOK
Temat: KONTRASTY - koloryzacja i cięcie

Oczekiwane są fryzury pokazujące kontrasty np. w długościach włosów, w koloryzacji lub teksturze włosów. Fryzura może uwzględniać kilka rodzajów kontrastów, ważnym elementem oceny będzie czytelność prezentowanych kontrastów.

Opis konkurencji: NEW LOOK>>


3. KIDS CRAZY HAIR
Temat: WIATR WE WŁOSACH 

Szalone fryzury dziecięce dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Stylizacje pełne radości i zabawy.
Temat pozwala na kreatywne i lekkie kompozycje.

Opis konkurencji: KIDS CRAZY HAIR>>

 

4. BEAUTY live!
Zadaniem uczestnika jest metamorfoza nieznanej modelki – dobór fryzury i koloryzacji włosów (lub brak koloryzacji) oraz makijażu dopasowanych zarówno do urody modelki jak i jej upodobań, stylu życia.

Opis konkurencji: BEAUTY live!>>

 

Więcej informacji na temat Konkursu: https://targifryzjerskie.pl/pl/program-wydarzen-2022/kreator-konkurs-sztuki-fryzjerskiej/