Organizator:

Kup bilet na zamknięty pokaz LOOK&LEARN z Hayen Cassidy!

Podziel się

Weź udział w zamkniętym pokazie LOOK&LEARN z mistrzynią męskiego strzyżenia!

Międzynarodowa artystka - Leah Hayden Cassidy, znana jako Hayden Cassidy, urodziła się w Irlandii, ale obecnie mieszka w Londynie w Wielkiej Brytanii.
Hayden specjalizuje się w męskich włosach, łącząc techniki każdego aspektu fryzjerstwa i czerpiąc inspirację z doświadczeń z różnych krajów i kultur. Występowała na scenach w całej Europie, Azji i Ameryce wraz z najlepszymi fryzjerami naszego pokolenia, zawsze starając się zgłębiać swoją wiedzę i doskonalić nowe techniki.

Leah rozpoczęła karierę w Irlandii, w momencie kiedy rozpoczął się wielki boom na sam barbering, czerpiąc inspiracje od fryzjerów z Ameryki. Stworzyła charakterystyczny, czysty wygląd, który jest doceniany na całym świecie.

Leah współpracowała z czasopismami, fotografami, muzykami i innymi twórcami, by manifestować swój styl, który łączy modę z dzisiejszym przemysłem fryzjerskim, zawsze rozwijając swój talent i artystyczną wizję. Hayden z pasją dzieli się swoją wiedzą za pośrednictwem samouczków, a dzięki stworzeniu platformy edukacyjnej dla fryzjerów, zdobyła silną reputację jako edukator wśród globalnej publiczności.

Bilety dostępne będą w trzech pulach

*Pierwsza pula: 149 zł do 29 lutego
*Druga pula: 195 zł do 20 marca
*Trzecia pula 245 zł do 4 kwietnia