Organizator:

O Prelegentach

Podziel się

Już 7 marca, podczas wydarzenia Beauty Marketing Conference wykłady poprowadzą eksperci posiadający wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie marketingu oraz komunikacji.

Podczas wyjątkowej i pierwszej edycji Konferencji Marketingowej Beauty Marketing Conference, pojawią się: Dagmara Pakulska, Social Media Trainer & Consultant, Karolina Orzechowska, fotografka, której publikacje pojawiły się w magazynach modowych i lifestylowych, Aleksandra Dworska, ekspertka w budowaniu silnych marek beauty, Grzegorz Borowiecki, mistrz marketingu, Patrycja Górecka-Butora, edukatorka, marketerka i wykładowczyni, Daniel Bossy, Kreator Marketingu Internetowego. O promocji swojej marki opowie również znany z telewizyjnych show, Mistrz sztuki fryzjerskiej - Maciej Maniewski

Eksperci podczas swoich wykładów podzielą się wiedzą na temat tego w jaki sposób przygotować reklamy Facebook Ads, aby były idealnie dopasowane do grupy docelowej, przedstawią darmowe narzędzia, które ułatwią pracę na portalach społecznościowych, jak Instagram czy wspomniany Facebook. Nauczą jak pisać, by odbiorcy chcieli to czytać i wchodzić w interakcje. Pokażą jak robić zdjęcia, które będą bić rekordy polubień. Przekażą jakie działania pozwolą na zwiększenie liczby nowych klientów w Twoim salonie oraz wyjawią jak nie przeznaczyć na to wszystko więcej niż 3 godziny tygodniowo. Wszystko to całkowicie bezpłatnie na Facebooku.

Więcej informacji o prelegentach!