Organizator:

Pokaz marki MILA PROFESSIONAL

Podziel się

Zapraszamy na wyjątkowy pokaz stylizacji włosów!

MILA PROFESSIONAL to polska marka z europejskim doświadczeniem w produkcji profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów.

 

To marka, której ideą jest wydobywanie skrywającej się w każdym z nas indywidualności, którą obrazują słowa: "aby być kimś, musisz być sobą". Dlatego stawiamy na młodość, ambicję i swobodne wyrażanie siebie. Doceniamy młodych fryzjerów, dostrzegamy ich talent i oferujemy wiedzę oraz doświadczenie, żeby mogli rozwijać swoją pasję i kreować przyszłość.

FUTURE to dla nas przesuwanie granic, rozwój i stawianie na prawdziwe emocji. Dlatego tak ważna jest dla nas kreatywność, pasja i otwartość na DOŚWIADCZENIA. Projektując fryzury formujemy rzeczywistość osób wokół nas wpływając na ich nastrój, samoocenę, a może nawet na osobiste sukcesy. Fryzjer to ARTYSTA codzienności, który swoją pracą wywołuje uśmiech i zachwyt na twarzach ludzi.

Odzwierciedleniem tego unikalnego spojrzenia na filozofię MILA –  jest MILA FUTURE SHOWkreatywny pokaz fryzur, laserów i muzyki. To fuzja prezentacji nowoczesnych fryzur, cennej wiedzy zdobytej z rąk specjalistów z artystycznym i wywołującym zaciekawienie pokazem.

Podczas pokazu wystąpi dla Państwa Dyrektor Kreatywny marki Mila Professional Bartosz Bronowicki wraz z zespołem stylistów – Justyna Głowa, Katarzyna Olejarczyk i Małgorzata Talarowska.

www.milapro.eu