Organizator:

Pokaz Vincenzo Casillo z kolekcją Artego "Freedom desire"

Podziel się

Tematem pokazu będzie elegancja i wyrafinowanie włoskiego stylu w świecie reprezentowanym przez Artego z kolekcją o nazwie "Freedom desire". Kolekcja inspirowana jest wolnością, przekroczeniem i zerwaniem z przeszłością, która charakteryzowała drugą połowę lat siedemdziesiątych.

Główne cechy tej współczesnej propozycji dla pań i panów to: nowoczesne techniki farbowania i strzyżeń włosów, które nadają głębi, kształtu koloryzacji oraz dzięki „punktom świetlnym” fryzura nabiera blasku i lekkości.

 

Vincenzo Casillo rozpoczął swoją karierę zawodową w bardzo młodym wieku, najpierw w firmie ojca, a następnie szkolił się głównie za granicą, gdzie, pracując w bardzo dobrych salonach i akademiach fryzjerskich, zdobył kompletną wiedzę w dziedzinie badań  i rozwoju twórczych oraz organizacyjnych działań w sektorze stylistów jak i salonów fryzjerskich.

Z biegiem lat, skupił się i pogłębiał badania nad trendami, stając się głownym konsultantem dla różnych firm (m.in. Emsibeth and Paul Mitchell) wykorzystujących jego doświadczenie  w zakresie tworzenia i szkolenia zespołów szkoleniowych dla akademi stylistów, pokazów, wydarzeń, kolekcji i sesji zdjęciowych. Od 2018 roku rozpoczął współpracę z artego.