Organizator:

Przedłużanie i zagęszczanie włosów na medal

Podziel się

Piękne, długie i gęste włosy bez miesięcy oczekiwania na efekt „wow”? Kiedyś to było marzeniem setek kobiet. Dziś dostępne metody przedłużania i zagęszczania włosów są oferowane przez wiele salonów. Nie w każdym jednak można mieć do czynienia z mistrzem. Kto nim zostanie podczas tegorocznych targów fryzjerskich LOOK?

Podczas rywalizacji w ramach MASTER OF BEAUTY Otwartych Mistrzostw Polski Fryzjersko-Kosmetycznych/konkurencja: Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów, zmierzą się fryzjerzy wyspecjalizowani w tej dziedzinie.

Celem przedsięwzięcia jest prezentacja innowacji. Zawodnicy niczym na ring wyjdą na podium startowe. Swoje rzemiosło muszą prezentować na modelce, która ma włosy wyprostowane i w jednolitym kolorze. Sędziowie dokonując oceny biorą pod uwagę: efekt przedłużenia, sposób zagęszczenia włosów oraz umiejętność ukazania różnych kontrastów kolorystycznych we włosach (ilość użytych pasm) . Nie bez znaczenia jest także ogólny wizerunek modelki, w tym ubiór, makijaż i ich dopasowanie do fryzury.

Laureaci trzech pierwszych miejsc o tytuł Mistrza Polski/Międzynarodowego Mistrza Polski - otrzymują medale oraz puchary. Nagrody zostaną wręczone są na scenie Głównej Mistrzostw. Kto zostanie mistrzem? Tego dowiemy się już wkrótce, podczas targów fryzjerskich LOOK.

Chcesz wziąć udział w Mistrzostwach?

Zapoznaj się z dokumentami konkursowymi!