Weź udział w Konkursie KREATOR i Mistrzostwach! ✂✨ 👉Sprawdź zakładkę konkursy i wydarzenia!👈  

Organizator:

Rozpoczynamy 1 dzień targów

Podziel się

Dzisiaj rozpoczynamy pierwszy dzień targów, a Poznań znowu zaczyna stawać się stolicą piękna. Nowości produktowe, najnowsze trendy fryzjerskie i makijażowe, udane zakupy i porady ekspertów. Czekamy na wszystkich spragnionych bezpośrednich spotkań podczas targów fryzjersko-kosmetycznych w pawilonie nr 5.

Dzisiaj 7 maja po tak długiej przerwie rozpoczynamy kolejną edycję targów LOOK i beautyVISION. 
Obecność całej branży w jednym miejscu i czasie z pewnością będzie idealną okazją, aby poznać znane firmy fryzjerskie i kosmetyczne z różnych stron świata, zachwycić się najnowszymi trendami, kupić najwyższej klasy kosmetyki oraz skorzystać z zabiegów na co dzień proponowanych tylko w profesjonalnych salonach.

Targi oferują bogaty program atrakcji zarówno dla profesjonalistów oraz osób, które nie pracują w branży fryzjersko-kosmetycznej, a szeroki wybór marek pozwoli cieszyć się naprawdę udanymi zakupami.


Uczestnicy Forum Fryzjerstwa LOOK znajdą tu m.in.:

  • preparaty pielęgnacyjne do włosów, jak: odżywki, maski, szampony, olejki;
  • zestawy do koloryzacji;
  • wyposażenie salonów fryzjerskich: meble fryzjerskie, sprzęt – lokówki, prostownice, maszynki, trymery czy suszarki;
  • narzędzia i akcesoria: szczotki i grzebienie, pędzle i miseczki, ręczniki, kołnierzyki i pelerynkiW ramach programu wydarzeń odbędzie się kolejna edycja Mistrzostw Polski - Master of Beauty w kategoriach Fryzjerstwo, Barbering i Przedłużanie Włosów, podczas której najlepsi specjaliści od golenia, strzyżenia, stylizowania, czesania i przedłużania włosów sprawdzą swoje umiejętności w rywalizacji o puchar Mistrza Polski. Zobaczymy również Konkurs KREATOR, który z pewnością stanie się dla niektórych początkiem kariery w świecie fryzjerskim. O Nagrodę Prezesa walczyć będą osoby, które nie boją się odważnych koloryzacji i niestandardowych cięć. Natomiast zarówno wystawcy jak i zwiedzający, będą mieli okazję obserwować próby nożyczek i pędzli w rękach prawdziwych kreatorów wizerunku. Przewodniczącym Jury został Sebastian Curyło – jeden z topowych fryzjerów w Europie. Forum Fryzjerstwa LOOK będzie także doskonałą okazją, aby zobaczyć pokazy najlepszych fryzjerów męskich z całej Polski podczas HAIR SCHOOL przy BARBER STREET, a otwarta przestrzeń pozwoli skorzystać z serii wykładów, zaobserwować trendy i najnowsze techniki strzyżenia i golenia. Już drugi raz w trakcie targów odbędzie się „bitwa” mistrzów barberingu, podczas Mistrzostw Polski w Goleniu twarzy na mokro. Gościem specjalnym będzie Leah Hayden Cassidy - specjalistka męskich cięć i jedna z największych gwiazd barberingu w Europie. Na specjalną konferencję zapraszamy również nauczycieli kształcących fryzjerów.
Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli przenieść się w czasie i zobaczyć celebrację rytuału golenia twarzy podczas Europejskiej Wystawy Sprzętu do Golenia.Dodatkowo przez dwa dni targów wszystkie Panie, które chcą poczuć się wyjątkowo będą mogły skorzystać z sesji zdjęciowej oraz profesjonalnego makijażu.