Organizator:

Scena HAIR SCHOOL przy Barber Street

Podziel się

7 i 8 maja otwarta przestrzeń Sceny HAIR SCHOOL przy Barber Street pozwoli skorzystać z serii wykładów, a także zaobserwować trendy i najnowsze techniki strzyżenia i golenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem.

Sobota 7.05.2022

10:00
Booksy
Sylwia Kulczyńska, Łukaszem Dudzik - Specjaliści Booksy

Prezentacja najpopularniejszego w Polsce systemu do zarządzania salonem. Aplikacja dla Twoich klientów pomoże im wygodnie i szybko umawiać u Ciebie wizyty, dokonywać przedpłat i innych płatności mobilnych, a automatyczne przypomnienia o wizycie zminimalizują ryzyko jej przegapienia. Dowiedz się więcej o systemie Booksy podczas spotkania z Sylwią Kulczyńska i Łukaszem Dudzikiem - specjalistami Booksy.

11:00
Ernest Piech
Barber z 16-letnim doświadczeniem

Podczas pokazu prowadzący przedstawia autorską technikę strzyżenia maszynką na grzebieniu i nożyczkami, opartą na dopasowaniu fryzury do kształtu głowy modela, w celu podkreślenia pożądanych cech i ukrycia ewentualnych mankamentów. Prezentacja opisuje proces dobierania fryzury do cech konkretnego modela, z uwzględnieniem jego cech fizjonomicznych i rodzaju/kondycji włosów. Uzupełnia ją pokaz techniki strzyżenia i stylizacji, jak również przedstawienie wykorzystanych w tym procesie kosmetyków.

12:00
Adam Szulc
Legenda polskiego barberingu, twórca marki Steam Punk

Wraz z załogą jedynej w swoim rodzaju Jamy, legenda polskiego barberingu Adam Szulc, twórca marki Steam Punk, zaprezentuje klasyczne męskie fryzury, opowiadając przy tym o fryzjerskiej edukacji i przyszłości zawodu barbera w Polsce.

13:00
Buttercut

Czy warto znać klasykę? - Pokaz załogi jednego z najbardziej rozpoznawalnych barber shopów w Polsce. Barberzy z krakowskiego Buttercut udowodnią, że znajomość klasycznego męskiego fryzjerstwa, to fundament, niezbędny do wyznaczania nowych kierunków i trendów w branży fryzjerskiej.

14:00
Projekt Barberina cz.1
Katiusza Melnychuk, Agnieszka Małagocka

Kobiety stały się ważną częścią barberskiego świata. Strzygą, edukują, stoją na czele wielu doskonale znanych salonów. O tym, jak odnalazły się w realiach męskiego biznesu, opowiedzą w trakcie rozmowy z Rafałem Lewandowskim, organizatorem konkursu Barbering - Najlepszy Polski Golibroda.

15:00
Projekt Barberina cz.2
Joanna Urbanowska, Natalia Lietz

Druga część pokazu / rozmowy z najbardziej rozpoznawalnymi kobietami na polskiej scenie fryzjerstwa męskiego.

 

Niedziela 8.05.2022

10:00
Freak Show Family
Emil Radziszewski, Patrycja Besaha

Eksperci zaprezentują i omówią różne techniki strzyżenia, trymowania i podgalania brody, z wykorzystaniem nożyczek, maszynki, trymera i brzytwy. Przybliżą też Państwu/Wam sposoby pielęgnacji oraz stylizacji brody z wykorzystaniem kosmetyków marki Freak Show.

11:00
Adam Szulc
Legenda polskiego barberingu, twórca marki Steam Punk

Wraz z załogą swej jedynej w swoim rodzaju Jamy, legenda polskiego barberingu Adam Szulc, twórca marki Steam Punk, zaprezentuje klasyczne męskie fryzury, opowiadając przy tym o fryzjerskiej edukacji i przyszłości zawodu barbera w Polsce.

12:00
Mario Mayer
Mentor, edukator, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich fryzjerów

Pokaz jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich męskich fryzjerów w branży. Mentora, edukatora oraz uczestnika i organizatora wielu prestiżowych imprez fryzjerskich.

13:00
Lucjan Wosiek
Naczelnego golibrody Lucjan’s Academy, barber 

Pokaz naczelnego golibrody Lucjan’s Academy oraz barbera z długoletnim stażem zawodowym. W jego trakcie Lucjan - sędzia i członek polskiej kadry Confederation Mondiale de la Coiffure (CMC), zaprezentuje swe umiejętności na polu męskiego fryzjerstwa.

14:00
Piotr Staszewski
Mistrz świata we fryzjerstwie męskim oraz prezydent Federacji CMCBarber Poland

Mistrz świata we fryzjerstwie męskim oraz prezydent Federacji CMCBarber Poland, zaprezentuje szerokiej publiczności, swój indywidualny styl, którego tajniki zdradza na co dzień w Staszewski Big Boy Barber Academy.

15:00
Mateusz Banaszek
Edukator Future Classics i założyciel gdańskiego Salonu Fryzur Męskich


Ekspert łączyć będzie klasyczne fryzjerstwo męskie z nowoczesnością, zainspirowane światowymi trendami. Podczas pokazu stara szkoła spotka się modernowym trendem, dając ponadczasowy efekt łączący najlepsze cechy obu stylów.