Organizator:

Sprzedaż biletów na Targi LOOK & beautyVISION trwa!

Podziel się

Trwa sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Targów LOOK i beautyVISION. Przypominamy, że 7-8 maja odbędzie się naprawdę długo wyczekiwane przez nas wszystkich wydarzenie w branży fryzjersko-kosmetycznej. Pełen pakiet porad, wiedzy, inspiracji i wysokiej jakości produktów dostępnych na wyciągnięcie ręki podczas wyjątkowego weekendu w branży beauty.

Informujemy, że bilety zakupione przez Państwa na poprzednie edycje Targów LOOK, automatycznie przechodzą na wiosnę 2022.

7 - 8 maja 2022

 

KUP BILET NA

 


Światowe trendy, flagowe marki i atrakcyjny program wydarzeń staną się połączeniem edukacji i przyjemności, zapewniając możliwość rozwoju osobom pracującym w branży beauty. Pozwolą również amatorom nie tylko uzupełnić swoje kosmetyczki, ale również przyjrzeć się fachowcom podczas ich pracy.

7 i 8 maja, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się następna edycja Targów LOOK & beautyVISION, która po raz kolejny stanie się najważniejszym wydarzeniem w branży beauty skierowanym nie tylko do profesjonalistów. Obecność całej branży w jednym miejscu i czasie, z pewnością będzie idealną okazją, aby poznać znane firmy kosmetyczne i fryzjerskie z różnych stron świata.

Targi LOOK & beautyVISION to miejsce stworzone z pasji do piękna, idealne nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób spoza branży lub dopiero debiutujących na rynku fryzjersko-kosmetycznym.
Otwarta i przyjazna atmosfera sprzyja zarówno nowym transakcjom biznesowym, jak i udanym zakupom.

 

BILETY DOSTĘPNE NA