Organizator:

Strefa EKO

Podziel się

Trwają przygotowania do majowej edycji targów fryzjerskich przeznaczonych dla profesjonalistów, amatorów oraz osób spoza branży beauty. Wśród wystawców przedstawiających podczas targów szeroką ofertę nowości w produktach oraz sprzętach, znajdą się również marki kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich.

Doświadczeni fachowcy, osoby które dopiero planują rozpocząć aktywność zawodową w branży, a także amatorzy, którzy interesują się tematyką piękna i pielęgnacji włosów oraz urody, będą mogli skupić się na odkrywaniu trendów oraz innowacyjnych produktów i usług. 

Uczestnicy Forum Fryzjerstwa LOOK znajdą tu nie tylko preparaty pielęgnacyjne do włosów, jak: odżywki, maski, szampony, olejki, produkty termoochronne, ale również zestawy do koloryzacji, m.in.: farby, tonery, odżywki koloryzujące, preparaty przed i po koloryzacji.
W ofercie pojawi się także wyposażenie salonów fryzjerskich – meble fryzjerskie; sprzęt – lokówki i prostownice, maszynki i trymery czy suszarki. Nie zabraknie również narzędzi i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego fryzjera.

Wśród wystawców znajdą się także przedstawiciele sektora produktów ekologicznych. 
Miłośnicy produktów ekologicznych, którzy zwracają szczególną uwagę na to w jaki sposób przygotowywane są kosmetyki będą mogli skorzystać ze strefy eko.

Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się bardzo dynamicznie; naturalne składniki, ekologiczne opakowania, kosmetyki organiczne czy produkty wegańskie cieszą się popularnością wśród zwolenników zdrowego stylu życia. Wykorzystanie strefy eko podczas targów LOOK & beautyVISION, to wyeksponowanie produktów pochodzących z lokalnych manufaktur na tle znanych polskich marek kosmetycznych i fryzjerskich, ale także idealna okazja do tego, by dotrzeć do nowej grupy klientów oraz nawiązać cenne i długofalowe kontakty biznesowe.