Organizator:

Targi LOOK & beautyVISION już wiosną

Podziel się

Organizując Targi LOOK & beautyVISION, Grupa MTP od lat tworzy wydarzenie w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki branży beauty. Dlatego po dogłębnej analizie rynku, mając na uwadze opinie partnerów biznesowych oraz branżowych autorytetów,z którymi pozostajemy w nieustannym kontakcie, pragniemy zaprosić na Targi LOOK & beautyVISION, które odbędą się wiosną 2022 roku.

Zmiana terminu jest podyktowana dbałością o najwyższą rangę wydarzenia oraz prezentację szerokiego wachlarza produktów oferowanych przez liczne grono wystawców. Jesteśmy przekonani, że wiosenna edycja wydarzenia zapewni uczestnikom możliwie największe korzyści z udziału w targach gwarantując bogaty program mistrzostw i pokazów oraz wykładów, warsztatów i kongresów. Pragniemy aby udział w targach spełnił oczekiwania wystawców i zwiedzających – zarówno w kontaktach biznesowych, jaki i spotkań w gronie branżowych znajomych.

Kongres Podologiczny, zaplanowany na 17 października 2021, odbędzie się bez zmian, w formie online.

Targi LOOK & beautyVISION są idealnym miejscem, aby z bliska przypatrzeć się nowościom w kosmetyce i fryzjerstwie. Jesteśmy przekonani, że podczas kolejnej edycji, wiosną 2022 roku, będziemy mogli w pełni cieszyć się z bezpośrednich kontaktów, korzystać z bogatej oferty wystawców, dopingować uczestników mistrzostw oraz uczestniczyć w  licznych wykładach i szkoleniach.

 

Zespół Targów LOOK & beautyVISION