Organizator:

Weź udział we Fryzjerskich Mistrzostwach Polski na Targach LOOK 2023!

Podziel się

Kolejna edycja MASTER OF BEAUTY - Mistrzostw Polski w kategoriach: Fryzjerstwo, Barbering i Przedłużanie Włosów - odbędzie się już 16 kwietnia 2023 r. podczas Targów beautyVISION w Poznaniu!

Zapraszamy na kolejną edycję MASTER OF BEAUTY Otwartych Mistrzostw Polski Fryzjersko – Kosmetycznych Poznań 2023, które odbędą się 16 kwietnia 2023 roku w Poznaniu, podczas Targów LOOK i beautyVISION. Zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji o puchar Mistrza Polski!

Konkurencje:

Fryzjerstwo, Barbering, Makijaż Profesjonalny,
Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów, Stylizacja,
Modelowanie i Koloryzacja Brwi

W Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Polski Fryzjersko-Kosmetycznych (MOMPF-K) - zawodnicy startują:

1. we Fryzjerstwie w dwóch kategoriach:

  • Juniorzy – uczniowie i młodzi fryzjerzy w wieku do 21 lat. Zawodników zgłaszają izby rzemieślnicze, cechy, szkoły oraz inne instytucje i organizacje.
  • Seniorzy – osoby, które ukończyły 21 lat oraz posiadają kwalifikacje w zawodzie fryzjer, tj.; świadectwo czeladnicze lub dyplom mistrzowski lub dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik usług fryzjerskich lub inny równorzędny.

2. w konkurencjach: Makijaż Profesjonalny, Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów oraz Stylizacja – zawodnicy muszą mieć ukończony 18 rok życia.

3. w konkurencji Barbering - mogą wziąć udział osoby w kategorii Junior/Senior, tj.: uczniowie szkół fryzjerskich, pracujący barberzy, fryzjerzy.

Szczegóły na temat konkurencji, zgłoszeń oraz regulamin >> TUTAJ.