Organizator:

WYMARZONE CIAŁO - trening w gabinecie by WONDER BODY

Podziel się

WONDER BODY to prawdziwy, intensywny trening w gabinecie ze spektakularnymi efektami! Poznaj WONDER® BODY i wyróżnij się na rynku.

Z przyjemnością przedstawiamy markę WONDER BODY, która już 7-8 maja pojawi się podczas targów LOOK & beautyVISION, przedstawiając innowacyjny koncept zabiegów dla gabinetów oraz klinik beauty. 

W trakcie zbliżającego się weekendu, w godz. 11:00 oraz 13.00 firma zaprezentuje na swoim stoisku komplet treningów, dający niedostępne wcześniej sposoby rzeźbienia sylwetki, a także odchudzania. A wszystko to dzięki nowej technologii, która dosłownie ćwiczy za nas. Osoby, które chcą uzyskać wymarzoną formę, nie muszą wkładać w to dużego wysiłku.  

Podczas zabiegu aktywujemy 6 grup mięśniowych na raz: 

  • proste brzucha;
  • skośne brzucha;
  • pośladkowy;
  • dwugłowy;
  • czworogłowy;
  • triceps/biceps

Trenując dzięki temu całe ciało jednocześnie!

 

"OSIĄGNIESZ WIĘCEJ I ZMIENISZ SIEBIE" 

 

Rekordowe 36 000 ćwiczeń mięśni w 25 min bez wysiłku fizycznego
Intensywna stymulacja powoduje radykalną przebudowę i hipertofię mięśni przynosząc niespotykane dotąd efekty zabiegów.

Jeden zabieg zastępuje 3 godziny wysiłku na siłowni
Dzięki zabiegom łatwo wzmocnisz mięśnie jednocześnie spalając tłuszcz i poprawisz kondycję skóry. 

Efekty przychodzą łatwo, bo WONDER BODY ćwiczy za Ciebie
W komfortowych warunkach i bez wysiłku fizycznego osoby wykonującej trening, wywoływana jest aktywacja jednocześnie w ponad dwudziestu mięśniach od najbardziej powierzchownych po te najgłębsze, a efekty zauważalne są niemal od razu. 

Usuwa celulit i poprawia kondycję skóry
WONDER ekskluzywnie modeluje ciało i poprawia jędrność skóry. Działa na tkankę tłuszczową, eliminując jej nadmiar i nieregularne struktury, dzięki temu szybko poprawia wygląd skóry. 

Wyrzeźbimy Twoje ciało
W krótkiej serii zabiegów usuniesz nadmiar tkanki tłuszczowej i zmienisz całkowicie kształt sylwetki - płaski brzuch, brazylijskie pośladki, smukłe nogi? To wszystko można osiągnąć bez długich godzin spędzonych na siłowni.