Organizator:

Założyciel Akademii Maniewskiego, Maciej Maniewski jako prelegent podczas Beauty Marketing Conference

Podziel się

Właściciel salonów w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce, założyciel Akademii Maniewski oraz dystrybutor profesjonalnych marek fryzjerskich FARMAGAN i DAVROE. Mistrz sztuki fryzjerskiej, ekspert od metamorfoz współpracujący od lat z branżą fashion i prowadzący popularne programy na antenie TVN Style oraz w serwisie YouTube.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że prelegentem pierwszej edycji Beauty Marketing Conference będzie założyciel Akademii Maniewskiego, Maciej Maniewski. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 1995 roku, a już w 2000 roku szkolił setki fryzjerów w całym kraju. 

Wystąpienie naszego eksperta obejmie analizę strategii komunikacji marki Maniewski i Macieja Maniewskiego w czasie pandemii. Dowiesz się jak skutecznie budować i zabezpieczać markę własną, w jaki sposób może Ci w tym pomóc Internet oraz co dzięki temu możesz zyskać. Przeanalizujemy jakie szanse otwiera przed branżą chwilowe zamrożenie rynku i jakie wnioski powinniśmy wyciągnąć z pandemii na przyszłość.

Tytuł wykładu: Ile w marce MANIEWSKI jest Macieja Maniewskiego, czyli personal branding w czasach pandemii.