Organizator:

Laureaci Złotego Medalu Grupy MTP 2022

Podziel się

Złoty Medal Grupy MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z Laureatami Złotego Medalu Grupy MTP targów LOOK 2022. Kolejność alfabetyczna. Wszystkie przyznane medale są równoważne.


COLOR ANGEL

PANDA TRZEBNICA Sp. z o.o. zgłaszający i producent

Specjalny i opatentowany kształt tabletu jest tak zaprojektowany, by maksymalnie pomagał fryzjerom w pracy oraz ułatwiał dostęp do głębszych partii włosów i głowy naszej klientki. Kunsztownie wyprofilowany blat pozwala styliście bez najmniejszych przeszkód operować na całej długości włosów - od nasady, aż po same końce. Wyprofilowania na powierzchni zapewniają bezpieczną pracę pasmo po paśmie, odkładanie pasm na boki i pełna kontrolę przeprowadzanych zabiegów. Pasma nie kontaktują się ze sobą po nałożeniu emulsji koloryzującej. Zapobiega to powstawaniu niepożądanych efektów, to znaczy plam, itp. Stół pozwala na wykonywanie wielu różnych kompilacji kolorystycznych, można malować, rozjaśniać i malaksować kolory w jednym czasie. Już zawsze będziesz mieć pod kontrolą cały proces, który zaplanował fryzjer kolorysta.

 

 

 

 

Kosswell Two Steps Repair
Przedsiębiorstwo Handlowe PROGRESS Daniel Więcek - zgłaszający,
Kosswell Cosmetic S.Ll - producent

"Kosswell Two Steps Repair" to innowacyjny, natychmiastowy zabieg naprawczy od Kosswell Professional Polska. Formuła wzbogacona kwasem hialuronowym odżywia i odbudowuje włókno zniszczonych, a także osłabionych włosów. Zapewnia im nawilżenie i odżywienie potrzebne do odzyskania zdrowego wyglądu. Kuracja zapewnia idealny wygląd włosów!