Organizator:

Co, gdzie, kiedy?

Podziel się

Zapraszamy na spotkanie miłośników piękna podczas targów fryzjerskich LOOK, które odbędą się już 15 i 16 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie 5. Pełen pakiet porad, wiedzy i inspiracji dostępnych na wyciągnięcie ręki w wyjątkowy weekend w branży beauty. Kluczowe trendy, pełen pakiet eksperckich wskazówek, flagowe marki, nowości produktowe i atrakcyjny program wydarzeń zapewnią wyjątkowy, majowy weekend.

15-16 kwietnia 2023

Godziny otwarcia: 

15.04 (sobota)    10.00 - 18.00
16.04 (niedziela) 10.00 - 18.00

 

Dwa dni wypełnione fantastycznymi  pokazami ekspertów, inspiracjami, światowymi trendami i nowościami topowych marek. 15 i 16 kwietnia, Poznań zamieni się w królestwo fryzjerów, barberów i innych specjalistów w branży beauty.

Targi LOOK, to nie tylko szansa na obejrzenie z bliska całego rynku fryzjerskiego, ale przede wszystkim możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz podniesienia własnych kwalifikacji zawodowych poprzez bezpośrednie obserwowanie na żywo prawdziwych mistrzów w swoim fachu.  
W ramach programu wydarzeń przygotowaliśmy m.in. znany już Państwu konkurs KREATOR oraz Mistrzostwa Polski - Master of Beauty w kategoriach Fryzjerstwo, Barbering i Przedłużanie włosów. Podczas wydarzenia odbędą się również liczne merytoryczne spotkania i wykłady podczas, których będzie można poszerzyć swoją wiedzę.

HAIR SCHOOL przy BARBER STREET
W programie targów nie zabraknie również sceny barberskiej. Będzie to idealna okazja, aby zobaczyć pokazy najlepszych fryzjerów męskich z całej Polski, a otwarta przestrzeń pozwoli skorzystać z serii wykładów, zaobserwować trendy i najnowsze techniki strzyżenia i golenia, a także skorzystać z oferty ciekawych produktów i nietuzinkowych akcesoriów.

Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów.

Równocześnie z targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION. Na ekspozycji obu wydarzeń pojawią się nowości!


Do zwiedzania obu imprez upoważnia jeden bilet wstępu.