Organizator:

Zapraszamy na następną edycję targów LOOK & beautyVISION 15-16 kwietnia 2023

Targi LOOK i beautyVISION, organizowane przez Grupę MTP, od wielu lat stanowią najważniejsze wydarzenie w branży beauty w Polsce. Podczas dwóch dni pełnych emocji, wszyscy mieli okazję zapoznać się z ekspercką wiedzą, wymienić doświadczeniami, nawiązać ciekawe kontakty, poznać nowe trendy w strzyżeniu, koloryzacji i stylizacji włosów, makijażu,  czy pielęgnacji twarzy oraz zrobić udane zamówienia. Obserwując tegoroczne targi – intensywność spotkań na stoiskach i zainteresowanie wydarzeniami towarzyszącymi - mogliśmy ponownie poczuć dobrą energię.

Zwiedzający skorzystali z kilku sektorów proponowanych nowości – osoby zainteresowane tematyką fryzjerską, mogły znaleźć między innymi profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów czy brody, wyposażenie salonów oraz specjalistyczne urządzenia, nowoczesny sprzęt i akcesoria. W ofercie nie zabrakło również wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała i paznokci. Wystawcy zaprezentowali polskie, a także zagraniczne marki przedstawiając trendy, które w tym sezonie są najmodniejsze. Dodatkową atrakcję stanowiły pokazy na stoiskach wystawców, gdzie można było zobaczyć przy pracy znanych edukatorów i stylistów.

Zakończone targi LOOK i beautyVISION 2022 pokazały, że w tegorocznej edycji największą wartością były bezpośrednie spotkania, a branża beauty powoli zaczyna się odradzać. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję targów LOOK i beautyVISION, które odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2023. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i do zobaczenia w przyszłym roku w Poznaniu.