Organizator:

Co, gdzie, kiedy?

Podziel się

Konferencja marketingowa branży BEAUTY, podczas której eksperci podzielą się wiedzą z zakresu marketingu i komunikacji.

7 marca, od godz. 12.00

z wielką przyjemnością zapraszamy na wydarzenie Beauty Marketing Conference, podczas której eksperci podzielą się wiedzą z zakresu marketingu, sprzedaży i komunikacji.

 

Online bezpłatnie na Facebooku

będzie można zobaczyć wyjątkowe i bezpłatne wydarzenie z udziałem ekspertów, którzy przedstawią najważniejsze tajniki z zakresu działań marketingowych i reklamowych przy wykorzystaniu efektywnych narzędzi internetowych. 

Skąd czerpać wiedzę? W jaki sposób konkurować z dużymi sieciami? Jakie działania pozwolą zwiększyć liczbę nowych klientów? Jak wykorzystać siłę reklamy i potencjał mediów społecznościowych przy niewielkim nakładzie finansowym oraz czasowym? Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci w 30 minutowych wystąpieniach podczas całkowicie darmowego wydarzenia Beauty Marketing Conference

Wydarzenie organizowane jest przy wsparciu największej konferencji marketingowej w Polsce, czyli Golden Marketing Conference, która przez 6 lat przeszkoliła klikanaście tysięcy marketingowców i pozwoliła na rozwój wielu polskich przedsiębiorstw. 

 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/450611986108794/?active_tab=discussion

i otrzymuj najnowsze informacje o Beauty Marketing Conference.