Organizator:

LOOK & LEARN – zamknięty pokaz Leah Hayden Cassidy

Podziel się

WSZYSTKO KRĘCI SIĘ WOKÓŁ SZCZEGÓŁÓW – Koncentrowanie się na drobnych szczegółach, naprawdę może pomóc przenieść strzyżenie na wyższy poziom. Jest to klucz do wyróżnienia się jako profesjonalista. Już 7 maja podczas targów fryzjerskich LOOK, odbędzie się zamknięty pokaz jednej z największych gwiazd w świecie barberingu.

LOOK & LEARN - zamknięty pokaz Leah Hayden Cassidy

7 maja 2022 
Scena główna w Pawilonie 5
Godzina rozpoczęcia: 11.00 

 

* zakupione bilety upoważniają do wejścia na targi LOOK & beautyVISION dnia 7.05.2022

 

 

Hayden Cassidy - Andis Global Educator, podzieli się sekretami jakich narzędzi używać, aby wykonywać swoją pracę właściwie.
Poznaj różnicę między ostrzami maszynki do włosów, dowiedz się kiedy których używać oraz dlaczego wybór właściwego ostrza ma znaczenie.

Mistrzyni męskiego cięcia przeprowadzi uczestników przez proces tworzenia idealnej fryzury dla swojego klienta. Hayden wraz z resztą fachowców zagłębi się w zrozumienie struktury włosa, kształt oraz styl życia, aby stworzyć idealną fryzurę.   

 

Międzynarodowa artystka platformy sztuki, jedna z najlepszych fryzjerek i barberek w Europie - Leah Hayden Cassidy, rozpoczęła swoją karierę podczas „boomu” w branży, czerpiąc wpływ z amerykańskich fryzjerów oraz scen fryzjerskich. Wypracowała sobie charakterystyczny wygląd, który od dawna jest doceniany na całym świecie.

Hayden specjalizuje się w męskich włosach, łącząc techniki z każdego aspektu barberingu oraz inspirując się swoim doświadczeniem oraz różnymi kulturami.
Weszła na scenę w całej Europie, Azji i Ameryce wraz z topowymi fryzjerami naszego pokolenia.

Współpracowała z magazynami, fotografami, muzykami oraz innymi twórcami, aby pokazać stylizacje, które łączą modę z dzisiejszym przemysłem fryzjerskim, zawsze pokazując swój talent i wizję artystyczną. 
Hayden z pasją dzieli się swoją wiedzą poprzez tutoriale. Stworzyła platformę edukacyjną dla barberów - zdobyła bardzo silną pozycję jako edukatorka dla globalnej publiczności. 

 

W ciągu ostatnich kilku lat, kieriera Cassidy nabrała rozpędu. Zostając Globalnym Edukatorem Andis, otworzyły się przed nią nieskończone możliwości. 
Kiedy prowadziła już własne warsztaty artystyczne na całym świecie, (Indonezja 2018, Brazylia 2019, Moskwa 2019 oraz cała Europa), miała szczęście być główną postacią na scenach barberskich w Cosmoprof w Bolonii, On Hair w Turynie, Barber Con w NY oraz na wielu innych niesamowitych wydarzeniach reprezentujących Andis. 

Leah Hayden Cassidy zarządza również salonami fryzjerskimi w Dublinie, Berlinie oraz Londynie. 
W 2020 roku przeniosła swoją markę na wyższy poziom. Otworzyła kreatywne studio w Londynie, gdzie może rozwijać swoją pracę. To był krok do między innumi wprowadzenia własnej gamy produktów oraz kursów edukacyjnych.

Słynna barberka pracowała również z takimi gwiazdami jak: Dermot Kennedy, Jack Garret, Paul Mescal, JC Stewart, Will Poulter czy Cel Spellman. 

 

 

BILETY 

 

Pierwsza pula (do 20 kwietnia) - 195 zł
Druga pula (do 7 maja) - 245 zł