Organizator:

Scena HAIR SCHOOL przy Barber Street

Podziel się

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem Sceny HAIR SCHOOL przy Barber Street. Otwarta przestrzeń pozwoli skorzystać z serii wykładów, zaobserwować trendy i najnowsze techniki strzyżenia i golenia.

 

Sobota 7.05.2022

10:00
Booksy
Sylwia Kulczyńska, Łukaszem Dudzik - Specjaliści Booksy

Prezentacja najpopularniejszego w Polsce systemu do zarządzania salonem. Aplikacja dla Twoich klientów pomoże im wygodnie i szybko umawiać u Ciebie wizyty, dokonywać przedpłat i innych płatności mobilnych, a automatyczne przypomnienia o wizycie zminimalizują ryzyko jej przegapienia. Dowiedz się więcej o systemie Booksy podczas spotkania z Sylwią Kulczyńska i Łukaszem Dudzikiem - specjalistami Booksy.

11:00
Ernest Piech - bądź sobą 
Barber z 16-letnim doświadczeniem

Mistrz Europy oraz Euro-Azji, trener kadry narodowej Irlandi Federacji OMC, sędzia międzynarodowy, szkoleniowiec, edukator, ambasador marki Luxina ,właściciel marki Scarface barbers oraz Vibrate Warsaw. Pasjonata fryzjerstwa współpracuje z najlepszymi stylistami na świecie. Pokaz będzie obejmował strzyżenie najnowszymi technikami prosto ze świata fryzjerstwa , technika maszynka na grzebieniu, umożliwiająca dobieranie danej fryzury do kształtu twarzy .          

12:00
Adam Szulc
Legenda polskiego barberingu, twórca marki Steam Punk

Wraz z załogą jedynej w swoim rodzaju Jamy, legenda polskiego barberingu Adam Szulc, twórca marki Steam Punk, zaprezentuje klasyczne męskie fryzury, opowiadając przy tym o fryzjerskiej edukacji i przyszłości zawodu barbera w Polsce.

13:00
Buttercut

Czy warto znać klasykę? - Pokaz załogi jednego z najbardziej rozpoznawalnych barber shopów w Polsce. Barberzy z krakowskiego Buttercut udowodnią, że znajomość klasycznego męskiego fryzjerstwa, to fundament, niezbędny do wyznaczania nowych kierunków i trendów w branży fryzjerskiej.

14:00
Projekt Barberina cz.1
Valentina Blysz, Agnieszka Małagocka

Kobiety stały się ważną częścią barberskiego świata. Strzygą, edukują, stoją na czele wielu doskonale znanych salonów. O tym, jak odnalazły się w realiach męskiego biznesu, opowiedzą w trakcie rozmowy z Rafałem Lewandowskim, organizatorem konkursu Barbering - Najlepszy Polski Golibroda.

15:00
Projekt Barberina cz.2
Joanna Urbanowska, Natalia Lietz

Druga część pokazu / rozmowy z najbardziej rozpoznawalnymi kobietami na polskiej scenie fryzjerstwa męskiego.

 

Niedziela 8.05.2022

10:00
Freak Show Family
Emil Radziszewski, Patrycja Besaha

Eksperci zaprezentują i omówią różne techniki strzyżenia, trymowania i podgalania brody, z wykorzystaniem nożyczek, maszynki, trymera i brzytwy. Przybliżą też Państwu/Wam sposoby pielęgnacji oraz stylizacji brody z wykorzystaniem kosmetyków marki Freak Show.

11:00
Adam Szulc
Legenda polskiego barberingu, twórca marki Steam Punk

Wraz z załogą swej jedynej w swoim rodzaju Jamy, legenda polskiego barberingu Adam Szulc, twórca marki Steam Punk, zaprezentuje klasyczne męskie fryzury, opowiadając przy tym o fryzjerskiej edukacji i przyszłości zawodu barbera w Polsce.

12:00
Mario Mayer
Mentor, edukator, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich fryzjerów

Pokaz jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich męskich fryzjerów w branży. Mentora, edukatora oraz uczestnika i organizatora wielu prestiżowych imprez fryzjerskich.

13:00
Lucjan Wosiek
Naczelnego golibrody Lucjan’s Academy, barber 

Pokaz naczelnego golibrody Lucjan’s Academy oraz barbera z długoletnim stażem zawodowym. W jego trakcie Lucjan - sędzia i członek polskiej kadry Confederation Mondiale de la Coiffure (CMC), zaprezentuje swe umiejętności na polu męskiego fryzjerstwa.

14:00
Piotr Staszewski
Mistrz świata we fryzjerstwie męskim oraz prezydent Federacji CMCBarber Poland

Mistrz świata we fryzjerstwie męskim oraz prezydent Federacji CMCBarber Poland, zaprezentuje szerokiej publiczności, swój indywidualny styl, którego tajniki zdradza na co dzień w Staszewski Big Boy Barber Academy.

15:00
Mateusz Banaszek
Edukator Future Classics i założyciel gdańskiego Salonu Fryzur Męskich


Ekspert łączyć będzie klasyczne fryzjerstwo męskie z nowoczesnością, zainspirowane światowymi trendami. Podczas pokazu stara szkoła spotka się modernowym trendem, dając ponadczasowy efekt łączący najlepsze cechy obu stylów.

16:30
Ernest Piech -  fryzjerstwo to nie tylko moda
Barber z 16-letnim doświadczeniem

Mistrz Europy oraz Euro-Azji, trener kadry narodowej Irlandi Federacji OMC, sędzia międzynarodowy, szkoleniowiec, edukator, ambasador marki Luxina, właściciel marki Scarface barbers oraz Vibrate Warsaw. Pasjonata fryzjerstwa współpracuje z najlepszymi stylistami na świecie. Pokaz będzie obejmował technikę free-style cięcie włosów na dwie pary nożyczek oraz cieniowanie włosów brzytwa.