Weź udział w Konkursie KREATOR i Mistrzostwach! ✂✨ 👉Sprawdź zakładkę konkursy i wydarzenia!👈  

Organizator:

Europejska Wystawa Sprzętu do Golenia - European Wet Shaving Exh

Podziel się

Podczas tegorocznej edycji targów LOOK & beautyVISION odbędzie się niezwykła wystawa sprzętu do golenia, podczas której uczestnicy wydarzeń będą mogli zobaczyć akcesoria wykorzystywane do golenia na przestrzeni wieków, aż do dziś. Reklama, gadżety, bibeloty, zabawki, materiały poprodukcyjne, wyposażenie fabryki żyletek czy wreszcie wyposażenie męskich salonów fryzjerskich. Drzwi do pięknego świata Tradycyjnego Golenia zostaną przed Wami otwarte.


Europejska Wystawa Sprzętu do Tradycyjnego Golenia - European Wet Shaving Exh

to rozwinięcie wystawy z 2019 roku pt. "Tradycyjne Golenie-Prawdziwy Męski Czas" i jednocześnie wynik połączenia dwóch najbogatszych kolekcji ksyrofilistycznych w Polsce ze zbiorów Przemysława Markowicza i Rafała Dobrzynieckiego.

Uczestnicy targów LOOK & beautyVISION czeka niezwykła kolekcja eksponatów z całego świata; sprzętów, kosmetyków czy osprzętu, który był używany nie tylko przez mężczyzn, ale również kobiety, aby stać się modnymi, podążać za trendami lub po prostu dobrze się czuć. 

W tym wypadku dla wszystkich zainteresowanych, niewątpliwą atrakcją będzie możliwość obejrzenia ewolucji sprzętu do golenia na przestrzeni wieków do dnia dzisiejszego: brzytwy wraz ze sprzętem do ostrzenia, kunsztowne aparaty do golenia z przełomu XIX i XX wieku, przekrój maszynek czasu rewolucji Gillette aż do współczesnych, sprzęty medyczne i militarne, pędzle, miski, kubki, misy, mydła, wody po goleniu i wiele innych. 

Miłośnicy piękna niczym nieosłoniętego ostrza i kunsztu twórców sprzętu z minionych wieków, propagatorów Tradycyjnego Golenia w dzisiejszych czasach oraz wielbiciele nowinek technicznych trzymających się jednak w kanonie tradycji, zostaną zabrani do innego męskiego świata.