Organizator:

Scena w Alei Lipowej

Podziel się

Zobacz program Sceny w Alei Lipowej, która będzie towarzyszyć Targom LOOK i beautyVISION 2023. Pokazy będą się odbywać w sobotę i niedzielę.

SCENA W ALEI LIPOWEJ

sobota, 15 kwietnia 2023, kompleks pawilonów 7, 7a, 8 i 8a

10:30-12:30 Trendy w makijażu ślubnym w sezonie 2023. Dobór najlepszych kosmetyków.

Na pokazie nauczysz się jak w łatwy sposób stworzyć wyjątkowy i spektakularny makijaż ślubny. Czego możesz się spodziewać? Victoria nauczy Cię jak pracować technikami na mokro, jak zwiększyć trwałość makijażu oraz zdradzi co zrobić, aby makijaż wyglądał świeżo i promiennie. Pokaże Ci również autorską technikę, jak w szybki sposób wykonać stylizację kępek rzęs. Na pokazie zobaczysz triki jak sprawić, aby rozświetlacz był bardziej widoczny i dawał upragniony blask! Wiktoria omówi i pokaże jej sposób na rozświetlenie dekoltu w szybki i skuteczny sposób.

MAKEUP ARTIST VICTORIA BĄCZKIEWICZ

Na pokazie nauczysz się jak w łatwy sposób stworzyć wyjątkowy i spektakularny makijaż ślubny. Czego możesz się spodziewać? Victoria nauczy Cię jak pracować technikami na mokro, jak zwiększyć trwałość makijażu oraz zdradzi, co zrobić aby makijaż wyglądał świeżo i promiennie. Pokaże Ci również autorską technikę jak w szybki sposób wykonać stylizację kępek rzęs. Na pokazie zobaczysz triki jak sprawić aby rozświetlacz był bardziej widoczny i dawał upragniony blask! Victoria omówi i pokaże jej sposób na rozświetlenie dekoltu w szybki i skuteczny sposób.

ORGANIZATOR: BEAUTYDRUGS
12:30-13:20 Trudna płytka - jak sobie z nią radzić?

Podczas pokazu dowiesz się: jakie paznokcie zaliczamy do trudnej płytki, czy grubość i kształt paznokci mają znaczenie oraz jaki produkt wybrać w pracy z trudna płytką.

PAULINA LASKOWSKA

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, laureatka prestiżowych Mistrzostw Nail Art, twórca Porcelain Sparkle Gel nagrodzonego przez Mercury Genesis, właścicielka marki Laskovska, artystka z miłości do piękna i zamiłowania do tworzenia.

ORGANIZATOR: MOLLYLAC
13:30-14:40 Makijaż w stylu wiosennym wykonany nową kolekcją kosmetyków marki INGLOT

Makijaż zgodny z wiosennymi trendami kolorystycznymi, wykonany kosmetykami z  nowej kolekcji marki INGLOT. Techniczne lekki i na czasie. Ozdobny, ale łatwy do wykonania. Pełen pozytywnej energii!

LENA MAZUR

Na co dzień Lena oprócz studiowania psychologii rozwija swoją drugą pasję jako make up artist marki Inglot. Rezonacja świata wewnętrznego z wyglądem jest czymś, na co zwraca ona szczególną uwagę w swoich pracach, które zwykle są ekspresją aktualnej fascynacji daną paletą barw, formą geometryczną czy elementem świata przyrody, będącego głównym źródłem inspiracji tej 22-letniej artystki. Kreatywność i swoboda twórcza są dla Leny niezwykle ważne, czym na co dzień stara się zarażać swoich klientów, zachęcając ich do wyrażania swojej indywidualności.

ORGANIZATOR: INGLOT
14:45-15:15 Gala nagród – Złoty Medal MTP, Acanthus Aureus
15:20-16:00 Konkurs KREATOR 2023 – konkurencja BEAUTY live! (strzyżenie, modelowanie, makijaż, ocena)
16:30-17:20 Ogłoszenie wyników Konkursu KREATOR 2023

 

SCENA W ALEI LIPOWEJ

niedziela, 16 kwietnia 2023, kompleks pawilonów 7 i 8

10:20-11:50 Aktualny makijaż wieczorowy i najlepsze kosmetyki do pielęgnacji cery przed makijażem

W programie pokazu: pielęgnacja skóry krok po kroku, trwałe kosmetyki do makijażu, łatwa technika malowania kreski w użytkowym makijażu wieczorowym, trick na soczyste i ponętne usta.

MAKEUP ARTIST ALONA SUCHODOLSKA

Wyłączny przedstawiciel włoskiej marki profesjonalnych kosmetyków do makijażu BeautyDrugs.

ORGANIZATOR: BEAUTYDRUGS
12:00-12:30 Wzajemne oddziaływanie Yin i Yang. Wielkie SHOW produktów Noberu of Sweden.

Jay Mahmood i Piotr Staszewski połączą rzemiosło damskie i męskie na nowoczesnych uniseksowych produktach prosto ze Szwecji.

GWIAZDA - Jay Mahmood

Był dyrektorem Akademii Vidal Sassoon w Londynie oraz był globalnym dyrektorem kreatywnym strzyżenia dla marki Goldwell. Jest niezwykłym specjalistą od precyzyjnych strzyżeń i szkoleń dla nauczycieli. Światowy edukator z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczył w wielu niezwykłych pokazach i seminariach. Prowadził swoje zajęcia na całym świecie, w tym: Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco, Miami, Las Vegas, Costa, Rica, Toronto, Hong Kong, Tajwan, Wietnam, Singapur, Japonia, Sydney, Melbourne, Brisbane, Hiszpania, Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Belgia, Holandia, Serbia, Polska, Rosja, Ukraina, Szwecja, Dania, Norwegia, Londyn, Dubaj i wiele innych! Teraz mamy zaszczyt gościć go w stolicy fryzjerstwa w Poznaniu z uniseksową marką Noberu of Sweden.

ORGANIZATOR: JBS OPTIMA

Piotr Don Papa Staszewski

Podwójny Mistrz Świata we fryzjerstwie męskim Federacji CMC. Sędzia fryzjerski z licencją międzynarodową. Człowiek roku 2019 Polish Hairdressing Awards. Pomysłodawca pierwszych Mistrzostw Polski w Barberingu. Uważany jest za czołową postać polskiego fryzjerstwa. Edukator, który przekazuje swoje ponad 25-letnie doświadczenie podczas szkoleń oraz warsztatów organizowanych w ramach współpracy z najlepszymi Akademiami w Polsce i na Świecie.

Organizator:  Noberu of Sweden
12:30-13:00 Przyszłość jest kolorowa!

Premierowy pokaz strzyżeń i koloryzacji dla marki Moroccanoil.

DOBRAWA PIĘKOS-SZYMAŃSKA

Pierwszy w historii Polski trener fryzjerstwa w Akademii Vidal Sassoon w Londynie. Właściciel akademii oraz szkoły dla fryzjerów Education by Dobrawa. Trener z 20 letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat prowadzi cieszące się na rynku uznaniem szkolenia oraz kursy fryzjerskie oparte na metodologii Vidal Sassoon. Konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę, realizuje pasję jaką jest projektowanie fryzur, propagując filozofię wysokiej jakości pracy i ustanawiając nowe standardy współpracy z Klientami. Pomysłodawczyni projektu Nowa Era Fryzjera, filozofii opartej na bardzo mocnym skupieniu się na temacie strzyżeń i wytłumaczeniu fryzjerom, dlaczego jest ono kluczowym elementem zawodu.

AGNIESZKA KWIATKOWSKA

Trener Kreatywny Moroccanoil Elite Color Pro. Pedagog, instruktor, dyplomowany nauczyciel zawodu fryzjerstwa. Ukończyła liczne kursy z zakresu koloryzacji, strzyżeń, stylizacji, co doprowadziło ją do tytułu Mistrza Fryzjerstwa. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów i szkoleń zawodowych. Instruktor programowy, koordynatorka szkoleń, kursów i spotkań.

ORGANIZATOR: MOROCCANOIL
13:10-13:40 Czas Pokoleń

Pokaz w wykonaniu Mistrzów Świata we fryzjerstwem artystycznym Marty Robak, Błażeja Adamusa oraz Mistrzyni Polski Wiktorii Adamus, zabierze  Państwa w podróż po przez lata 60-te aż do obecnych czasów, gdzie królują trendy fryzjerskie kreowane między innymi przez media społecznościowe. Styliści zaprezentują jak kształtowały się fryzury w czterech ciekawych odsłonach. Pokaz będzie świetną propozycją dla wszystkich widzów, niezależnie od wieku, każdy znajdzie coś ciekawego i inspirującego dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

 PARTNERZY: KAARAL, INGLOT, Fundacja NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO

MARTA ROBAK

Laureatka wielu prestiżowych konkursów w Polsce i na świecie. Mistrzyni Świata i trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym. Ambasador i Dyrektor Artystyczny Kaaral Polska.  Pomaga w tworzeniu wizerunku znanych osobistości i celebrytów jako Ekspert w TVN Style i TVP. Szkoleniowiec z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa i kreowania trendów. Członek międzynarodowej grupy artystycznej Kaaral. Zapraszana jest na seminaria i pokazy na całym świecie. Nagrodzona tytułem Międzynarodowego Stylisty roku w Mirror Awards - Canada. Autorka wielu kolekcji fryzur publikowanych w czasopismach modowych oraz na pokazach mody.  Odznaczona srebrnym, złotym i platynowym medalem im. Jana Kilińskiego za wybitne zasługi dla Rzemiosła Polskiego. Właściciel i stylista w autorskim Atelier Fryzjerskim we Wrocławiu. 

BŁAŻEJ ADAMUS

Mistrz Świata we fryzjerstwie oraz trzykrotny Mistrz Polski, a także międzynarodowy sędzia w konkursach, właściciel i założyciel trzech salonów oraz akademii fryzjerskiej. Przygotowywuje do udziału we fryzjerskich mistrzostwach Polski z szansą na powołanie do Narodowej Kadry fryzjerów. Instruktor w firmie Kaaral Polska. Ekspert w kreowaniu wizerunku osób znanych, celebrytów. Brał udział w wielu innych konkursach, w których zdobył honorowe miejsca, m. in. "New look", "Top city". Otrzymał certyfikat "Wzorowy fachowiec".

WIKTORIA ADAMUS

Córka Błażeja Adamusa, który zaszczepił w niej pasje do tak pięknej sztuki jaką jest fryzjerstwo, uczyła się chodzić w salonie. Wraz z tatą prowadzi trzy salony oraz akademie, nadzoruje przy sesjach zdjęciowych. Najmłodszy w historii Polski V-ce Mistrz Polski we fryzjerstwie, Pierwsze miejsce na Międzynarodowych zawodach Top City Young, zajmuje honorowe miejsca na Mistrzostwach.

13:50-14:20 she is color... she is hope... she is power... she is a woman... 

ona jest kolorem … ona jest nadzieją... ona jest mocą... ona jest kobietą...

Każda inna, każda świadoma, inspirująca i wrażliwa... każda może się realizować...

She is… to performance Beaty Korczyńskiej, która wraz z zaproszoną do współpracy Magdaleną Gemską połączą sztukę fryzjerska, której są mistrzyniami, z ruchem scenicznym, muzyką i światłem.
Nie będzie to kolejny pokaz technik, ale stworzenie na scenie całej opowieści z fryzjerami w roli głównej.

BEATA KORCZYŃSKA

Mistrzyni Polski w stylizacji, laureatka grand prix konkursu KREATOR, a następnie jego jurorka. Członkini Fryzjerskiej Kadry Polski federacji OMC - na mistrzostwach świata w Paryżu w 2018 wspólnie z Jagodą Korzeniewska i Piotrem Karczewskim uplasowali się jako 4 drużyna na świecie we fryzjerstwie awangardowym. Fryzjerka, charakteryzatorka, wizażystka ( posiada wszystkie trzy kwalifikacje zawodowe ), wciąż podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i warsztatach w kraju jak i za granicą. W Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie obroniła z notą „bardzo dobry” pracę dyplomową pt. „Fryzjerstwo jest sztuką” - obecnie specjalizacja kierunkowa w ramach studiów podyplomowych na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu . Na co dzień pracuje w swoim studio, gdzie realizuje własne pasję i wizję fryzjerstwa. Oprócz pracy w studio działa jako twórczyni pokazów i performance, w których łączy sztukę fryzjerską z innymi mediami, oraz jako charakteryzatorka na planach filmowych, zdjęciowych w produkcjach TV i eventach. Organizatorka fryzjerskich finałów WOŚP, konkursów fryzjerskich dla młodych talentów oraz trenerka przygotowująca zawodników do uczestnictwa w konkursach artystycznych związanych z tematyką fryzjerską.

MAGDALENA GEMSKA

Pasjonatka fryzjerstwa. Wiele lat w zawodzie jako stylista i szkoleniowiec. Twórca technik strzyżenia i koloryzacji oraz autorskich metod szkoleniowych. Pracowała jako edukator w jednej z największych amerykańskich szkół fryzjerstwa. Założycielka i współwłaścicielka akademii fryzjerskiej ABM w Poznaniu. Wraz z mężem Waldemarem stworzyła rodzinną firmę działającą w branży BEAUTY, do której dołączył też syn. Współpracuje z wiodącymi markami, między innymi SHEis, Lothmann Nika. Swoimi działaniami wspiera też młodzież - wraz z marką SHEis objęła patronatem klasy fryzjerskie w Technikum Odzieżowym i Fryzjerskim im. Marii Bratkowskiej (ZSOFiK nr 22 w Warszawie). Na co dzień zarządza siecią swoich salonów fryzjerskich gdzie pracuje również jako stylista i edukator. Nie spoczywa jednak na laurach i szkoli się intensywnie dalej sama, tak w kraju, jak i za granicą (głównie w akademiach włoskich i francuskich) pod okiem takich gwiazd fryzjerstwa jak Joakim Ros, Christophe Gaillet czy Christine Margossian. Członkini komisji egzaminacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu.

ORGANIZATOR: M&W DYSTRYBUCJA
14:30-15:00 easihair pro - rewolucja w świecie przedłużania i zagęszczania włosów

Amerykańska marka oferująca najwyższej jakości produkty do profesjonalnego przedłużania i zagęszczania włosów od niedawna dostępna również w polsce. Odwiedź nasze stoisko - dotknij włosów, zobacz dostępne kolory długości, metody przedłużania oraz oferowaną przez nas edukację.

PIOTR SIERPIŃSKI

Stylista fryzur, podchodzący do swojej pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jest kreatywny i potrafi pracować pod presją czasu. Posiada 20 lat doświadczenia w zawodzie. Specjalizuje się w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów. Miłośnik stylu glamour.

ORGANIZATOR: easihair pro
15:10-15:40 Ubrana we włosy

Pokaz Mistrzów Świata OMC. Sztuka fryzjerstwa wraz z muzyką diamentowych skrzypiec Agnieszki Fils.

ANDRZEJ MATRACKI

Wielokrotny Mistrz świata we fryzjerstwie , trener i prezydent kadry narodowej OMC Hair World. Jedyni zdobywcy pucharów Jokohamy w Japonii z Kadry narodowej Polski.

IZABELA BOGUCKA

Wielokrotna mistrzyni świata we fryzjerstwie OMC. Jedyni zdobywcy pucharów Jokohamy w Japonii z Kadry narodowej Polski.

IWONA OSTROWSKA

Wielokrotna mistrzyni świata we fryzjerstwie OMC. Jedyni zdobywcy pucharów Jokohamy w Japonii z Kadry narodowej Polski.

15:50-16:20 Najlepsi z najlepszych

Prowadzący:  Tomasz Drab, Klaudia Wójcik, Gniewomir Kuczyński, Marceli Drożdżyk, Konrad Wójcik

TOMASZ DRAB

Talent ostatniej dekady i wielokrotny Mistrz Świata i Europy. Mistrz Polski we fryzjerstwie damskim. Doskonali umiejętności od najlepszych fryzjerów na świecie. Rozwija swoje umiejętności i zbiera doświadczenie, które przekazuje młodszemu pokoleniu i pokazuję, że "niemożliwe nie istnieje". Rozpowszechnia Rzemiosło Fryzjerskie uczestnicząc w szkołach podstawowych i branżowych.

KLAUDIA WÓJCIK

Moja kariera rozpoczęła się 11 lat temu gdy podjęłam decyzję o pójściu do technikum fryzjerskiego, tam poznawałam nie tylko tajniki zawodu - już na pierwszym roku rozpoczęłam przygotowania do swoich pierwszych konkursów. Równocześnie doskonaliłam swoje umiejętności w salonie fryzjerskim. Po ukończeniu nauki, nadal pracuję w salonie fryzjerskim, przez ostatnie 5 lat dodatkowo pracowałam w szkole jako nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorę udział w licznych szkoleniach. Kocham poznawać nowe techniki i metody pracy, które mogę zaoferować moim klientom. Fryzjerstwo jest moją największa pasją.

GNIEWOMIR KUCZYŃSKI

Barber, szkoleniowiec. Moje zainteresowanie zawodem zaczęło się w połowie 2018 roku kiedy rozpocząłem kurs fryzjerski. Już w trakcie kursu zainteresowałem się braniem udziału w konkursach fryzjerskich. W 2019 roku udało się zakwalifikować do Mistrzostw Polski w Poznaniu i po zdobyciu tytułu drugiego vice mistrza Polski dostałem propozycję dołączenia do Narodowej Kadry Polski.

MARCELI DROŻDŻYK

Młode pokolenie polskiego rzemiosła. Laureat większości konkursów/mistrzostw fryzjerskich w kraju. Zdobywca 3 i 3 miejsca indywidualnie oraz po raz pierwszy w historii pucharu świata juniorów Paryż 2019. Stale edukując się na różnego typu eventach fryzjerskich, kultywuje piękne tradycje naszego zawodu.

KONRAD WÓJCIK

Moja zainteresowanie fryzjerstwem zaczęło się już jak byłem małym chłopcem, mogłem obserwować pracę mojej Mamy i Siostry. Każdego dnia rozwijałam pasję fryzjerstwem. Swoją miłość do konkursów i rywalizacji rozpocząłem od 13 roku życia gdzie udało mi się zdobyć 2 miejsce – w tym dniu moja kariera i miłość do fryzjerstwa nabrała tempa. Od 2 lat prowadzę swój Barber Shop w Wadowicach, doskonalę swoje umiejętności i wiedzę. Pracuje nowoczesnymi metodami i technikami, przez co mogę zaoferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

16:30-17:30 Ogłoszenie wyników Mistrzostw NAILS OLYMPIC SHOW
17:30-18:00 Ogłoszenie wyników MASTER OF BEAUTY Otwartych Mistrzostw Polski Fryzjersko-Kosmetycznych Poznań 2023

Konkurencje: Fryzjerstwo, Barbering, Makijaż Profesjonalny, Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów, Stylizacja, Modelowanie i Koloryzacja Brwi

Kup bilet na Targi beautyVISION: