Organizator:

Szkolenie LOOK & LEARN Akademia Fryzjerska Miłosz Izdebski

Podziel się

Szkolenie LOOK & LEARN

,,Nie tylko blond - czyli Trendy w koloryzacjach i strzyżeniach’’

2 marca 2024, godz. 13:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 7, antresola, sala E

Organizator: Akademia Fryzjerska Miłosz Izdebski

Cena uczestnictwa: 195 zł,

w cenie jednorazowy bilet wstępu na targi LOOK i beautyVISION w dniu 2 marca

KUP BILET 

Look&Learn na którym pokażemy Ci modne strzyżenia oraz koloryzacje na ten sezon. Ponadczasowe blondy są fajne, ale pokażemy jak można stworzyć coś, co jest inne i na czasie. Koloryzacje, strzyżenia oraz triki, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy.

 

Miłosz Izdebski

Swoją wiedzę zdobywał ucząc się w najlepszych akademiach fryzjerskich w Polsce i na świecie, między innymi w Warszawie, Katowicach, Sankt Petersburgu, Barcelonie i Berlinie. Przez lata był instruktorem Wella Professionals. Przeszkolił wielu fryzjerów w całej Polsce. Jest autorem licznych szkoleń. Prowadził pokazy
z najwybitniejszymi stylistami w Polsce. Występował na scenie głównej prestiżowej gali Trend Vision Polska. Udzielał wywiadów do gazet, a także przygotowywał stylizacje fryzur gwiazd do sesji zdjęciowych w znanych magazynach. Udzielał wywiadów w radiu. W telewizji TVN Media promował markę Londa. Czesał w pokazach mody, m. in.dla Mariusza

Przybylskiego. Przygotowywał fryzury laureatów „TELEKAMER”. Prowadzi salon oraz akademię w Koszalinie, której jest założycielem. Prowadzi szkolenia w całej Polsce i w wielu krajach w Europie. Twórca międzynarodowego programu ,,Hair Camp Barcelona". W październiku w Helsinkach na międzynarodowych mistrzostwach zdobył 3 miejsce w kategorii Geometric Hair Cut oraz 2 miejsce w kategorii Creative Colour.

 

Dariusz Markiewicz 

W zawodzie fryzjera od 25 lat, prowadzi własny salon fryzjerski w Kaliszu i uczestniczy w pokazach i show fryzjerskich w Polsce i za granicą. Prowadził wiele pokazów i był instruktorem kilku marek. Wygrał  złoty grzebień Laurenta, a następnie pracował na Sardynii jako szkoleniowiec. Współpracował z  wieloma znanymi firmami  jak np.  Wella, Gold, Joico, Revlon, Framesi , Demeral, Four Reasons . Uczestniczył na pokazach najbardziej ekskluzywnych firm. Uwielbia swoją pracę, a szczególnie koloryzacje i wszystko co z nią związane. Fryzjerstwo to jego pasja od najmłodszych lat. Stale podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo.