Organizator:

O targach

Podziel się

Na targach fryzjerskich LOOK inspirujemy nowymi trendami, pokazujemy topowe marki, a także organizujemy konkursy, na które fryzjerzy czekają cały rok! Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów.

Na targach fryzjerskich LOOK polskie i światowe marki prezentują trendy we fryzjerstwie i barberingu! Podczas organizowanych w trakcie wydarzenia konferencji najlepsi specjaliści z kraju i zagranicy przekazują wiedzę, która pozwala profesjonalnym zwiedzającym wprowadzać innowacje do swojego salonu czy gabinetu.

 Wśród wydarzeń towarzyszących Targom LOOK są m.in.:

  • 3 sceny z pokazami gwiazd fryzjerstwa oraz barberingu, a także wykładami dla branży fryzjerskiej
  • KREATOR - Konkurs Sztuki Fryzjerskiej
  • Mistrzostwa Polski Master of Beauty: Fryzjerstwo, Barbering i Przedłużanie Włosów
  • Konferencja dla szkoleniowców.

W programie imprez znajdziecie również: prestiżowe konkursy fryzjerskie, pokazy gwiazd, seminaria, premiery kolekcji, wykłady prowadzone przez ekspertów czy różnorodne szkolenia firmowe.

Równocześnie z Targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION. Na ekspozycji obu wydarzeń pojawią się tysiące nowości! Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

 

Do zobaczenia!

Zobacz jak wyglądały Targi LOOK i beautyVISION w 2023 roku!

Chcesz zostać naszym wystawcą? Skontaktuj się z nami:

Monika Hojan
Monika Hojan
Aleksandra Szczepaniak
Aleksandra Szczepaniak