Organizator:

KREATOR - Konkurs Sztuki Fryzjerskiej

Podziel się

Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR to konkurs dla osób pełnych fantazji, niebojących się odważnych koloryzacji i niestandardowych cięć. Udział w konkursie KREATOR to często początek ciekawej kariery w świecie fryzjerskim. Dla najlepszego z najlepszych przewidziana jest Nagroda Prezesa MTP w wysokości 5000 zł. W tym roku Konkurs KREATOR odbędzie się 2 marca.

Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR

2 marca 2024 (sobota)
start: godz. 10:00

Termin zgłoszeń: 20.02.2024 r. (konkurencja BEAUTY live!) oraz 25.02.2024 r. (konkurencje: ART&HAIR)

Opłata zgłoszeniowa: 150 zł (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY)

Konkurencje:

ART & HAIR

Temat konkurencji: DZIECI KWIATY

Konkurencja artystyczna, pozwalająca na tworzenie fryzur z wielkim rozmachem, odważną koloryzacją, często przerysowanych i teatralnych. Z możliwością użycia dopinek czy stelaży i innych dodatkowych elementów. Temat pozwala na rozwinięcie fantazji i stworzenia oryginalnych koloryzacji, kompozycji kształtów i faktur. Hippisowska moda Dzieci Kwiatów ma być tylko inspiracją do stworzenia współczesnej, nowoczesnej fryzury. W tej konkurencji ważną rolę odgrywa ubiór, stanowiący dopełnienie stylizacji, nie może on jednak zdominować fryzury.

REGULAMIN KONKURENCJI ART&HAIR >> TUTAJ

 

BEAUTY live!

Zadaniem uczestnika jest metamorfoza nieznanej modelki – dobór fryzury i koloryzacji włosów (lub brak koloryzacji) oraz makijażu dopasowanych zarówno do urody modelki jak i jej upodobań, stylu życia. Ważnym elementem jest uzgodnienie z modelką oczekiwań co do nowego wizerunku. Zadanie konkursowe ma odzwierciedlać pracę w salonie, gdzie każda z klientek po wizycie u fryzjera i wizażystki pragnie wyglądać i czuć się piękniej.

REGULAMIN KONKURENCJI BEAUTY LIVE! >> TUTAJ

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >> TUTAJ

Regulamin Konkursu KREATOR 2024 >> TUTAJ

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU >> TUTAJ

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO MAŁOLETNIEGO >> TUTAJ

ZGODA MODELKI / MODELA >> TUTAJ 

Organizator

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Barbara Vogt
Barbara Vogt